Повідомлення

Президент України відвідав пораненого розвідника Ігоря Гордійчука

24 лютого 2016 року
Нині у Героя України Ігоря Гордійчука спостерігається позитивна післяопераційна динаміка
Президент України відвідав пораненого розвідника Ігоря Гордійчука

Президент України Петро Порошенко відвідав Героя України, пораненого полковника Ігоря Гордійчука у Національному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий клінічний госпіталь”. Офіцер нещодавно був прооперований за участі трьох лікарів, громадян Канади, які надають допомогу пораненим військовослужбовцям–учасникам АТО в рамках спільної Канадсько-Української акції.

Лікарі повідомили Президенту України, що нині у Ігоря Гордійчука спостерігається позитивна післяопераційна динаміка. Петро Порошенко пригадав попередні зустрічі з мужнім офіцером та зазначив: “Ви великий молодець, що все це витримали. Саме на таких воїнах як Ви і тримається наша армія та Україна”.

Глава держави наголосив, що на пораненого полковника вже чекають на роботі у ліцеї. “Ваш досвід та знання будуть надзвичайно потрібні нашому новому поколінню захисників Вітчизни. Як Президент та Верховний Головнокомандувач від імені українського народу надзвичайно вдячний за ваші подвиг та героїзм”, – зазначив Петро Олексійович.

У свою чергу, дружина офіцера подякувала Президенту за підтримку та розуміння. Петро Порошенко та Ігор Гордійчук також відзначили кваліфікованість та досвід українських лікарів.

Окремо Глава держави подякував канадським лікарям Каролін Левіс, Олегу Антонишину та Христині Уолер за допомогу пораненому полковнику. “Тільки оптимізм та віра Ігоря Гордійчука і майстерність лікарів були запорукою того, що ми повернемо його до життя. Не просто врятуємо, а повернемо до активного життя”, – сказав Петро Порошенко під час зустрічі з ними.

Глава держави під час зустрічі з іноземними фахівцями зазначив: “Дуже дякую, що ви не є байдужими. Дуже легко сьогодні залишитися вдома і сказати, що нас це не хвилює. Але ваш приїзд – це символ того, що ми не наодинці проти країни-агресора, що з нами зараз весь світ, і весь світ підтримує Україну у вашому обличчі”.

За особисті заслуги, благодійну діяльність та надання висококваліфікованої медичної допомоги українським військовим Президент України нагородив Олега Антонишина орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, Кароліну Левіс та Христину Уолер – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.