Повідомлення

Президент України у Німеччині вручив орден пораненому розвіднику

16 березня 2015 року
Президент Петро Порошенко відвідав пораненого офіцера розвідувальної роти 24 окремої механізованої бригади Володимира Геру, який знаходиться на лікуванні в Дрездені
Президент України у Німеччині вручив орден пораненому розвіднику

Глава держави вручив розвіднику орден Богдана Хмельницького III ступеня. “Вся країна тобою пишається. Так народжуються українські герої. Україна зараз проходить величезні іспити. З того, як ти тримаєшся під час цих іспитів, має брати приклад вся Україна”, – сказав Петро Порошенко.

Президент України подякував матері офіцера за те, що гідно виховала сина, який ціною власного здоров’я врятував 400 українських воїнів. Глава держави обговорив з лікарями стан хворого та необхідні кроки для одужання. Петро Порошенко доручив Міністру охорони здоров’я України взяти під особистий контроль реабілітацію розвідника.

24-річний старший лейтенант Володимир Гера 31 серпня 2014 року коригував вогонь української артилерії, що забезпечувала відхід близько 400 бійців, які брали участь в обороні Луганського аеропорту. Під час бою отримав важкі поранення. За сприяння українських дипломатів та волонтерів Володимира Геру в лютому ц. р. було перевезено до Дрездена, де німецькі лікарі зробили йому низку складних операцій.