Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами героїв-розвідників

15 листопада 2014 року
Відповідно до Указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 873/2014, 193 військовослужбовці Збройних Сил України нагороджені державними орденами та медалями, серед них – багато розвідників
Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами героїв-розвідників

За стриманою фразою “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі…” Указу про відзначення державними нагородами приховуються справжні подвиги сучасних українських розвідників, які ще тривалий час не підлягатимуть оприлюдненню.

Під час проведення антитерористичної операції розвідники виконують завдання у найнебезпечніших місцях. Щомиті ризикуючи життям, вони по крихтах збирають інформацію, яка необхідна командуванню для прийняття рішень.

Колись ми неодмінно почуємо про роботу української розвідки як на передньому краї бойових зіткнень, так і в самому лігві терористичних угруповань. Про це писатимуть книжки, зніматимуть фільми та розповідатимуть на шкільних “уроках мужності”… А поки що прізвища тих, хто присвятив свої життя розвідці і віддав його, захищаючи Батьківщину, можна побачити хіба що в офіційних документах про нагородження, при цьому досить часто з приміткою “(посмертно)”.