Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент України нагородив 265 військових, які виявили мужність в зоні АТО

15 жовтня 2016 року
14 жовтня Петро Порошенко відзначив державними нагородами військових, які проявили мужність та героїзм у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Президент України нагородив 265 військових, які виявили мужність в зоні АТО

Президент України вручив високі державні нагороди українським воїнам – героям АТО під час урочистої церемонії з нагоди святкування Дня захисника України.

Серед нагороджених орденом “За мужність” III ступеня молодший сержант Денис Гринюк – старший розвідник 74 окремого розвідувального батальйону оперативного командування “Схід”.

В АТО Денис Гринюк бере участь з серпня 2014 року і до сьогодні. З квітня по травень 2015 року під час виконання завдання в районі Новотроїцького, Докучаєвська молодший сержант Гринюк виконував обов'язки командира розвідувальної групи. Під час проведення однієї з ударно-розвідувальних операцій його група знищила, в повному складі, диверсійно-розвідувальну групу терористів, яка налічувала 6 ворогів. Завдяки професіоналізму та мужності група сержанта Гринюка вийшла з вогневого контакту без втрат.