Повідомлення

Президент України доручив підвищити грошове забезпечення сержантському складу ЗС України

27 травня 2016 року

Під час участі у зборах сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, які проходять на полігоні у Житомирській області, Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони України забезпечити підвищення грошового забезпечення сержантському складу вітчизняних Збройних Сил.

“Пане Міністре, я доручаю Вам підвищити грошове забезпечення сержантського складу. Я не вважаю, що є добрим, коли відмінність від грошового забезпечення контрактника, який щойно прийшов на військову службу, і сержанта, який служить вже багато років, становить від 200 до 400 гривень. Це неприйнятно”, – звернувся Глава держави до генерала армії України Степана Полторака.

“Ми підвищили загальний розмір грошового забезпечення. Сьогодні треба забезпечити зростання фахівців, сержантів, молодших командирів, щоб, окрім патріотичної мотивації, ми мали і фінансову мотивацію. Це сьогодні знаходиться у ваших можливостях, можливостях Уряду. Просив би також втілити це в життя і мені доповісти”, – додав Президент.

Президент України доручив підвищити грошове забезпечення сержантському складу ЗС України

“Пане Міністр оборони, важливо, щоб було забезпечено нові умови і на полігонах. Доручаю спрямувати за рахунок передбачених оборонним бюджетом коштів 140 млн грн на полігон “Широкий лан”, не менше 50 млн грн – на Яворівський полігон, 50 млн грн на полігон підготовки спецназу у Бердичеві. Щоб у найкоротші терміни були забезпечені умови житла, підготовки сержантського складу”, – сказав Петро Порошенко.

“Саме рівень підготовки українського воїна і сержантського складу забезпечить ефективність дій Збройних Сил, нашу перемогу”, – наголосив Президент України.