Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні

28 листопада 2018 року
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України
Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні

Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Згідно з Указом воєнний стан вводиться на 30 діб, до 26 грудня, у зв’язку із черговим актом збройної агресії з боку РФ, що відбувся 25 листопада ц. р. у районі Керченської протоки проти кораблів ВМС ЗС України, іншими агресивними діями Росії в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну російських збройних сил, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей.

Указ підписаний також у зв’язку з небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності та з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки.