Повідомлення

Представники мережі “Вільні Люди” передали допомогу розвідникам на передову

6 листопада 2016 року
Активісти мережі доставили допомогу на лінію фронту розвідникам-добровольцям, які виконують небезпечні бойові завдання поблизу Авдіївки
Представники мережі “Вільні Люди” передали допомогу розвідникам на передову

Цього разу наші воїни отримали автомобіль Volkswagen Caravelle, цифрові рації та всі необхідні аксесуари, цифрову мобільну радіостанцію, дальномір, пристрої нічного бачення, ліхтарі інфрачервоного світла. Загальна вартість наданої допомоги більше 270000 гривень.

“Хлопці, які отримали допомогу, – справжні герої. Щодня вони ризикують життям, виконують бойові завдання на лінії зіткнення та на окупованій території. Кожен з них тут добровільно і не чекає подяки за свою нелегку працю, а просто мовчки робить свою роботу. Сподіваємося, що передані речі, придбані завдяки невтомній праці волонтерів української діаспори Канади, збережуть не одне життя та здоров’я”, – зазначив представник мережі “Вільні Люди” Дмитро Жмайло.

Окрім того, розвідники-добровольці отримали книги від Української видавничої спілки імені Юрія Липи, номери газети “Шлях Перемоги” та солодощі від волонтерів мережі.