Повідомлення

Представники ГУР МО України взяли участь у спеціалізованій науково-практичній конференції

15 грудня 2017 року
Захід відбувся під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України
Представники ГУР МО України взяли участь у спеціалізованій науково-практичній конференції

У Києві в Національному університеті оборони України імені І. Черняховського під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України генерала армії України Віктора Муженка відбулася спеціалізована науково-практична конференція з питань застосування та взаємодії сил безпеки і оборони держави під час масштабної збройної агресії.

У конференції взяли участь керівний склад ЗС України, представники військових формувань держави та провідні експерти у галузі національної безпеки та оборони.

Учасники заходу, зокрема, розглянули сучасні та перспективні загрози у воєнній сфері, проаналізували стан безпекової ситуації в Україні та навколо неї, нові форми та способи ведення війн, у тому числі й гібридних, шляхи консолідації суспільства та визначили єдині підходи до оборони держави.

За підсумками конференції опрацьовано пропозиції органам військового управління ЗС України та інших військових формувань, державним установам та органам влади щодо невідкладних заходів для зміцнення національної безпеки та оборони.