Повідомлення

Правда з фронту є виключно важливою

6 червня 2015 року
З нагоди професійного свята Президент України відзначив державними нагородами журналістів, які висвітлювали події на Донбасі та у Криму
Правда з фронту є виключно важливою

“Цього року ми прийняли рішення нагородити журналістів орденом “За заслуги”. І я просив би кожного з вас сприймати цю нагороду як бойову відзнаку за справи, які ви зробили, і яку ви здобули, захищаючи Батьківщину”, – сказав Глава держави на початку зустрічі з журналістами.

“Хто з нас міг подумати, що для того, щоб донести до глядача правду, журналіст має ризикувати своїм життям, а дехто – і віддавати? Хотів би підкреслити, що ваша робота, репортажі, ваша правда з фронту є виключно важливою для держави, бо фронт інформаційної війни не менш важливий і небезпечний, ніж фронт реальний”, – зазначив Петро Порошенко.

Надзвичайно приємно, що серед нагороджених журналістів є багато щирих друзів розвідників, які від початку АТО підготували для інформування української спільноти велику кількість правдивих та професійних матеріалів про справжніх захисників української держави.

Щиро вітаємо всіх журналістів з професійним святом та бажаємо їм нових звершень в ім’я нашої Батьківщини – України!