Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Поставлені завдання – виконано!

3 жовтня 2019 року
До Житомирського військового інституту з навчань “Rapid Trident – 2019” повернулася зведена група повітряної розвідки

Днями у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, завершилися міжнародні навчання “Rapid Trident – 2019”, що тривали два тижні.

Участь у навчаннях взяли понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки від Збройних Сил України, США, Великої Британії, Канади, Грузії, Литви, Туреччини, Молдови, Болгарії, Польщі та Румунії.

Поставлені завдання – виконано!

Від Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова до заходу залучалася група курсантів та викладачів з метою ведення повітряної розвідки безпілотними авіаційними комплексами (БпАК). Зазначену групу під час навчань було розподілено на дві підгрупи, які здійснювали повітряну розвідку в інтересах умовних протиборчих сторін за допомогою БпАК вдень і вночі в умовах застосування умовним противником засобів РЕБ, відпрацьовували питання збору, обробки та доведення даних розвідки, контролю маскування своїх позицій, а також корегування вогню артилерії.

За результатами навчань міжнародним керівництвом заходу було відзначено високий рівень складності “Rapid Trident – 2019”.