Повідомлення

Поставлені завдання – виконано!

3 жовтня 2019 року
До Житомирського військового інституту з навчань “Rapid Trident – 2019” повернулася зведена група повітряної розвідки

Днями у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, завершилися міжнародні навчання “Rapid Trident – 2019”, що тривали два тижні.

Участь у навчаннях взяли понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки від Збройних Сил України, США, Великої Британії, Канади, Грузії, Литви, Туреччини, Молдови, Болгарії, Польщі та Румунії.

Від Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова до заходу залучалася група курсантів та викладачів з метою ведення повітряної розвідки безпілотними авіаційними комплексами (БпАК). Зазначену групу під час навчань було розподілено на дві підгрупи, які здійснювали повітряну розвідку в інтересах умовних протиборчих сторін за допомогою БпАК вдень і вночі в умовах застосування умовним противником засобів РЕБ, відпрацьовували питання збору, обробки та доведення даних розвідки, контролю маскування своїх позицій, а також корегування вогню артилерії.

За результатами навчань міжнародним керівництвом заходу було відзначено високий рівень складності “Rapid Trident – 2019”.