Повідомлення

Поранений розвідник переміг на всеукраїнському змаганні “Ігри Героїв”

20 травня 2019 року
Поранення Віктор Бернов отримав, захищаючи Україну від російських агресорів, у складі 131 окремого розвідувального батальйону

Сьогодні додому з Харкова, де 18 травня ц. р. проходив Національний турнір з кросфіту серед воїнів з інвалідністю “Ігри Героїв”, повернувся 40-річний Віктор Бернов. На цьому турнірі Віктор виборов перше місце у змаганні атлетів на візках.

“Наш “Зьома”, такий позивний мав Віктор, – міцний хлопець. Свою фізичну форму підтримує на своєму сільському господарстві. Воно у нього велике. І те, що він тепер має інвалідність, не стало на заваді. Він вправно їздить на тракторі та обробляє землю. Якось особливо до турніру не готувався. Та посів перше місце”, – розповів друг переможця Володимир Стельмах, який супроводжував його на змаганнях.

“Зьома” підірвався на гранаті. Своїм тілом прикрив її, тим самим врятував побратимів, які знаходилися поруч. Врятував хлопців ціною власних ніг. Минулого року він виборов друге місце, цього – вже перше. Сказав, що наступного року також поїде. Віктор, як і решта учасників, своїм прикладом показує, що все у житті можна здолати, незважаючи на те, в якій ситуації не опинилася б людина. Головне, не складати рук. Звичайно, “Зьома” зрадів перемозі і присвятив її двом своїм синам”, – зауважив бойовий побратим Віктора.