Повідомлення

Поранений під час АТО український військовий розвідник візьме участь у Марафоні морської піхоти США

20 жовтня 2017 року
Під час заходу Юрій Дмитренко бігтиме десять кілометрів

Поранений під час АТО український військовий розвідник візьме участь у Марафоні морської піхоти США22 жовтня ц. р. у Вашингтоні відбудеться Марафон морської піхоти США. Уже вдруге у цьому всесвітньо відомому заході братимуть участь українські воїни, які отримали поранення під час захисту нашої держави від російських агресорів. Серед учасників Марафону – військовий розвідник Юрій Дмитренко, який проходив службу в одному з розвідувальних батальйонів ЗС України, під час виконання бойового завдання був важко поранений та втратив ногу.

У забігу троє українських учасників будуть бігти 42 км, один подолає дистанцію на адаптованому триколісному велосипеді, семеро хлопців, у тому числі Юрій, будуть бігти 10 км.

Днями українські учасники Марафону прибули до Вашингтону. В аеропорту їх зустріли представники української діаспори, посольства України та всі небайдужі. “Це, звичайно, подія не тільки спортивна, але й дуже визначна для наших двосторонніх відносин – між Сполученими Штатами і Україною, а також нашими друзями з Великої Британії, Канади, тому що це створює абсолютно нове тло для наших інших рішень, важливих для України, – допомоги у сфері безпеки, оборони”, – зауважив посол Валерій Чалий, який зустрічав мужніх воїнів.