Повідомлення

Поранений кіровоградський спецпризначенець Юрій Савельєв готується до унікальної операції

9 січня 2015 року
Мужній воїн переніс вже дві складні операції
Поранений кіровоградський спецпризначенець Юрій Савельєв готується до унікальної операції

Влітку 2014 року під час виконання бойового завдання в Луганській області був важко поранений старшина військової служби за контрактом

3 окремого полку спеціального призначення Юрій Савельєв. Бойові побратими винесли Юрія з поля бою та направили вертольотом до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, згодом його перевели у Київ до відділення нейрохірургії Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України.

За час перебування у Головному військовому госпіталі мужній воїн переніс вже дві складні операції.

Увагу громадськості до долі пораненого розвідника неодноразово намагалися привернути вітчизняні журналісти. Так, 18 липня 2014 року військові журналісти Центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Народна Армія” підготували нарис про Юрія під назвою “Потрібний шолом, бо “хлопцям не вистачає…”. 17 жовтня минулого року журналісти телеканалу СТБ підготували сюжет “Виростити руку”, що увійшов до програми “Вікна-Новини”.

Не залишають героя на самоті і його земляки. Так, школярі Олександрівської загальноосвітньої школи Кіровоградської області підтримують розвідника своїми листами, а активісти військово-спортивного товариства “Сокіл” перерахували йому кошти від благодійного концерту.

Поранений кіровоградський спецпризначенець Юрій Савельєв готується до унікальної операції

У лютому ц. р. Юрію планується зробити третю – найбільш складну та важливу операцію. Лікарі обіцяють, що із застосуванням сучасних інноваційних технологій вдасться практично виростити з клітин руку розвіднику.

Допомогти одужати Юрію Савельєву можна, переказавши гроші на його картку (Приватбанк 67 62 46 83 20 76 55 26).