Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Поранені розвідники, які проходять лікування у військових госпіталях, щиро дякують дітям за листи, малюнки та підтримку

20 січня 2015 року
Підтримка поранених військовослужбовців здійснюється в рамках Всеукраїнської акції “Лист пораненому”

Триває всеукраїнська акція “Лист пораненому”, яка розпочалася у серпні минулого року за ініціативи Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України.

Поранені розвідники, які проходять лікування у військових госпіталях, щиро дякують дітям за листи, малюнки та підтримкуЩодня до розташувань військових госпіталів по всій Україні, у тому числі у Дніпропетровську, надходять десятки листів, малюнків та оберегів від дітей з різних куточків України. Переважна більшість послань надходять поштою. Інколи листи привозять особисто. Так, за останні дні на адресу Дніпропетровського госпіталю для поранених захисників Вітчизни надійшло майже 100 листів, малюнків та яскравих подарунків.

– Найчастіше діти малюють захисників Вітчизни, блакитне мирне небо та сонце. Вони висловлюють слова вдячності за героїзм та відвагу нашим солдатам, офіцерам та бажають живими повернутися додому, – розповів заступник начальника військового госпіталю з виховної роботи.

Поранені розвідники, які проходять лікування у військових госпіталях, щиро дякують дітям за листи, малюнки та підтримкуПоранені розвідники, які лікуються у військових госпіталях, приєднуються до всіх слів подяки маленьким українцям і також щиро дякують дітям за підтримку.

Детальну інформацію про адреси військових госпіталів можна отримати в обласних департаментах освіти і науки.