Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Петро Порошенко передав для розвідників АТО оптичні засоби розвідки, надані захисникам України Литовською Республікою

14 червня 2017 року
Один із оптичних засобів був особисто придбаний Президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте
Петро Порошенко передав для розвідників АТО оптичні засоби розвідки, надані захисникам України Литовською Республікою

Перебуваючи з робочою поїздкою у Донецькій області, Президент України нагородив за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, військових медиків, а також вручив сертифікати на санітарну техніку медичним підрозділам ЗС України.

Крім того, глава держави передав представникові командування АТО оптичний засіб розвідки, який був придбаний президентом Литви Далею Грибаускайте за власні кошти.

“Я хочу передати дуже символічні речі, бо це те, що не профінансовано державним бюджетом Литви, а зібрано громадськими організаціями для допомоги нашим воїнам – 150 перископів було передано Міністерству оборони України. Цей Даля Грибаускайте купила за власні кошти. Дозвольте мені передати його керівнику Антитерористичної операції, щоб наші розвідники мали можливість безпечно добувати інформацію і забезпечувати звільнення української землі”, – сказав глава держави.

Президент України нагадав, що кілька днів тому Грибаускайте відвідала Україну і відзначила, що вона надійно і твердо підтримує український суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.