Повідомлення

Перед прийняттям на озброєння нових зразків озброєння – їх ретельна перевірка та випробування

13 жовтня 2014 року
Досвідчені фахівці ЗС України провели десантування з новітніми зразками стрілецької зброї

За безпосереднього сприяння керівництва нашої держави найближчим часом очікується надходження до ЗС України нових видів озброєння та військової техніки, зокрема, стрілецької зброї.

З метою всебічної перевірки нової зброї тривають випробування щодо перевірки кріплення та можливості застосування зброї під час десантування особового складу. Для цього співробітники Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України здійснили низку стрибків з парашутом з новітніми зразками стрілецької зброї.

Під час стрибків фахівці перевірили нові способи розміщення та кріплення декількох зразків стрілецької зброї для десантування та можливості виконання парашутистами стрибків зі зброєю різної складності із застосуванням вітчизняних парашутних систем.

Результати випробувань будуть використані для вдосконалення способів застосування Високомобільних десантних військ та відповідних розвідувальних підрозділів Збройних Сил України.

Слід зазначити, що Державний науково-випробувальний центр ЗС України є унікальною організацією, яка має великий досвід супроводження дослідницьких розробок та випробувань авіаційної техніки й оснащення. В поточному році центр був передислокований до Чернігівщини з тимчасово окупованого Криму.

Перед прийняттям на озброєння нових зразків озброєння – їх ретельна перевірка та випробування Перед прийняттям на озброєння нових зразків озброєння – їх ретельна перевірка та випробування