Повідомлення

Організація оздоровлення воїнів АТО на Дніпропетровщині

1 вересня 2016 року
Понад півтисячі захисників України з Дніпропетровщини цього року оздоровилися в санаторіях України
Організація оздоровлення воїнів АТО на Дніпропетровщині

Цьогоріч понад 500 воїнів АТО з Дніпропетровської області безкоштовно відпочили в санаторіях України. Ще майже 800 військових оздоровляться та пройдуть психологічну реабілітацію до кінця поточного року. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

“Цьогоріч область отримала понад 1,3 тисячі путівок для оздоровлення та психологічної реабілітації воїнів АТО. Військових приймають санаторії по всій країні. Оздоровчі процедури, досвідчені спеціалісти, цілюща природа – все це допомагає бійцям відновити здоров’я та психологічну рівновагу. Путівки забезпечує держава, тож відпочинок безкоштовний”, – зазначив він.

Понад 200 демобілізованих відпочили в санаторіях Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Київської, Чернігівської, Черкаської, Львівської та Закарпатської областей. Мінеральна вода, грязі, масажі, лікувальна фізкультура – все це допомогло хлопцям оздоровитися та відновити сили. Таке лікування бійці проходять протягом 18 днів.

Ще понад 300 демобілізованих пройшли психологічну реабілітацію. Протягом 14 днів вони відпочивали в санаторіях Одеси, Харкова, Києва та Чернігова.

Загалом область отримала 514 путівок для санаторного лікування та 834 путівки для психологічної реабілітації воїнів.

Деталі щодо оздоровлення демобілізованих можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: місто Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62. Звертатися можна й до департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за тел.: (0562) 68-44-34.