Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Окупанти продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун»

13 березня 2024 року

Окупанти продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун»Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: пропагандисти країни окупанта продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун». Вона спрямована на дестабілізацію політичної ситуації в Україні та країнах Заходу та «створити умови для вирішення завдань» так званої сво. Проведення операції «Перун» також відбувається на тимчасово окупованих територіях України та в більшості регіонів рф.

До участі в операції залучаються підрозділи «федеральной служби войск национальной гвардии» країни окупанта рф та шпигуни «главного управлєнія развєдкі рф».

Пропагандисти кремля дають вказівки шпигунам росгвардії здійснювати заходи, зокрема:

  • з дискредитації українських та західних проукраїнських політиків, звинувативши їх у корупції і зраді інтересів України;
  • виправдовування агресії рф проти України та висвітлення ситуації довкола нашої Держави з вигідних для кремля позицій.
  • поширення у медіапросторі дезінформації про начебто «нормалізацію життя» на поневолених росією українських територіях за безпосередньої участі у цьому керівництва рф.
  • формування в російському та європейському медіапросторі образу «українських нацистів», тощо.

За російською методичною спецслужби кремля мають розповідати про події в Україні у першій половині 2024 року, використовуючи при цьому як уже давно відомі, так і щойно вигадані фейкові наративи: про начебто планування державного перевороту в Києві, звинувачення України у початку бойових дій на Донбасі, масовому вбивстві проросійських активістів у Одесі, тощо.

Піком активізації пропагандистських заходів визначено день так званих виборів президента рф. Завершення операції «Перун» окупанти планують до 30 червня цього року.