Повідомлення

Офіцера-розвідника навічно зараховано до одного з підрозділів Національної академії сухопутних військ

29 березня 2016 року
Таким чином у навчальному закладі вшановано пам’ять капітана Кирила Андреєнка

27 березня ц. р. в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось вшанування випускника навчального закладу капітана Кирила Андреєнка, який загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання. Захід був організований з нагоди зарахування офіцера до списку особового складу одного з навчальних курсів факультету бойового застосування військ академії, що стало можливим завдяки відповідному рішенню Міністра оборони України.

Захід, який проводився у Центрі культури та дозвілля навчального закладу, розпочався з демонстрації фільму-розповіді про життя та службу командира розвідувальної групи спеціального призначення окремого полку спеціального призначення капітана Андреєнка.

Офіцера-розвідника навічно зараховано до одного з підрозділів Національної академії сухопутних військ

“Це був справжній офіцер, який одразу завоював симпатії своїм не за віком розсудливим ставленням до виконання дійсно непростих службових обов’язків, по-батьківськи теплим ставленням до підлеглих, умінням завжди знайти вихід із будь-якої складної ситуації, що виникла чи то під час тактичних навчань, чи в ході антитерористичної операції”, – так охарактеризував свого командира у фільмі один із співслужбовців капітана Андреєнка.

Розповів присутнім про Кирила його колишній викладач підполковник Ігор Польцев, який зазначив: “Розвідка вважається однією з найнебезпечніших військових спеціальностей. Однак Кирила Андреєнка це ще більше захоплювало, своїм місцем він завжди вважав дозор, тобто хотів бути лише серед перших”.

Також щирими та відвертими спогадами із присутніми поділилась дружина героя – Олена Андреєнко. Вона подарувала підрозділу академії, до якого тепер навічно зараховано капітана Андреєнка, особистий тільник свого чоловіка.

Пізніше рідні та близькі Кирила, а також його колишні викладачі та командири разом вшанували всіх випускників навчального закладу, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії, покладанням квітів до пам’ятної стели на Алеї Слави випускників академії. Також вони оглянули експозицію в пам’ять капітана Кирила Андреєнка, яку нещодавно облаштували у курсантському підрозділі.