Повідомлення

Одну з вулиць міста Бершадь планується перейменувати на честь загиблого офіцера-розвідника

11 листопада 2015 року
Таким чином земляки хочуть увічнити пам’ять про Героя України Юрія Коваленка

У рамках комплексу заходів з декомунізації у місті Бершадь Вінницької області планується перейменувати 45 вулиць та провулків. Після громадських обговорень вулиці, що сьогодні носять ім’я Ворошилова, Енгельса, Маркса, Калініна, Кірова, Крупської та інших сумнівних героїв, планується перейменувати на честь видатних українців, серед яких – Григорій Сковорода, Василь Стус, Ярослав Мудрий та Остап Вишня.

Разом із відомими історичними діячами, на прохання громадськості, одну з вулиць планується перейменувати на честь Героя України Юрія Коваленка.

Одну з вулиць міста Бершадь планується перейменувати на честь загиблого офіцера-розвідника

Юрій Коваленко народився у місті Бершадь у родині військовослужбовця. Проходив службу в 3 окремому полку спеціального призначення. 15 липня минулого року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО мужній офіцер-розвідник загинув.

31 березня ц. р. Указом Президента України за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність Військовій присязі підполковнику Юрію Вікторовичу Коваленку присвоєно звання Герой України.