Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ними пишається Україна

1 квітня 2019 року
П’ять років тому було створено 131 окремий розвідувальний батальйон
Ними пишається Україна

У перші дні російської агресії найкращі представники Самооборони Майдану взяли на себе відповідальність за захист Вітчизни. Так виник масовий добровольчий рух, який став основою і рушійною силою нового українського війська. 1 квітня 2014 року, переважно з бійців-добровольців, було створено 131 окремий розвідувальний батальйон.

Особовий склад батальйону серед перших вступив у бій з російськими окупантами та протягом п’яти років безжально нищить ворога на сході України. Від Широкіного до Волновахи та від Попасної до Станиці Луганської, нерідко надлюдськими зусиллями, воїни батальйону здобували важливу розвідувальну інформацію. Десятки бійців за ратні подвиги нагороджено державними нагородами. На жаль, 12 з них посмертно. Високий бойовий дух розвідників та їхня готовність захищати країну ставали прикладом для наслідування в багатьох військових підрозділах української армії, яка в умовах війни відроджувала свою бойову спроможність та військову славу.

Сьогодні 131 окремий розвідувальний батальйон входить в число найкращих військових частин українського війська. Його боєздатність зростає щодня. Воїни підрозділу підготовлені, вишколені та оснащені.

Вітаємо вас, бойові побратими, із п’ятою річницею створення славетного підрозділу. Дякуємо за ваш ратний подвиг і за службу Вітчизні!

Вами пишається Україна!