Повідомлення

Новітні технічні здобутки – на озброєння розвідників

13 лютого 2016 року
Колектив Військової академії розпочав створення програмного забезпечення для потреб розвідувальних частин та підрозділів

У швидкоплинних та складних умовах сучасного бою особливого значення набувають технічні програми та засоби, які допомагають командиру швидше прийняти правильне рішення та довести його до підлеглих.

Враховуючи набутий під час проведення АТО бойовий досвід, керівництво факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії ініціювало розроблення та впровадження в навчальний процес інформаційного забезпечення для сучасних засобів комунікацій.

Новітні технічні здобутки – на озброєння розвідників

Про свою готовність надати допомогу розвідникам із зазначених питань негайно відгукнулись досвідчені фахівці інституту комп’ютерних систем Одеського національного політехнічного університету. У свою чергу, волонтери громадської ініціативи “Армія SOS” передали факультету два сучасних планшети.

Планується, що розроблене програмне забезпечення майбутні офіцери-розвідники будуть опановувати під час навчання у Військовій академії, а після випуску – впроваджуватимуть у військових частинах та підрозділах розвідки Збройних Сил України.