Повідомлення

Нова українська армія буде опорою держави – Президент України

5 січня 2015 року
Під час робочої поїздки у Житомирську область Президент України передав військовослужбовцям понад 150 одиниць військової техніки

На військовому аеродромі Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко вручив військовослужбовцям сертифікати на озброєння та військову техніку (ОВТ), яке було виготовлено або відновлено підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Серед переданого ОВТ – бойові машини піхоти та десанту, військові позашляховики “Спартан”, міномети та стрілецька зброя, літаки МІГ-29 та СУ-27. Отримали нову військову техніку та озброєння представники різних військових частин, у тому числі – розвідувальних частин та підрозділів.

Звертаючись до військових, Глава держави привітав їх з Новим роком та Різдвом Христовим і висловив сподівання, що 2015 рік стане для України роком перемоги і роком миру. “Нова українська армія буде опорою і гарантом незалежності та територіальної цілісності держави”, – заявив Петро Порошенко.

Верховний Головнокомандувач ЗС України наголосив на тому, що захисники Вітчизни мають бути забезпечені всім необхідним. Петро Порошенко відзначив велику роботу волонтерів у питаннях забезпечення армії та процесах реформи оборонного відомства і висловив переконання, що залучення громадських активістів до роботи Міністерства оборони України сприятиме як його найшвидшій модернізації, так і армії в цілому.

Також Президент України вручив державні нагороди військовослужбовцям.

Слід зазначити, що окрім цього, напередодні Нового року під час перебування на Яворівському полігоні у Львівській області Петро Порошенко передав військовослужбовцям частин Збройних Сил, які дислоковані в Західному регіоні, близько 100 одиниць ОВТ, серед яких – танки, самохідні гаубиці, машини управління, автомобілі “Спартан”, вертольоти, інженерні машини розгородження та санітарні автомобілі.

Нова українська армія буде опорою держави – Президент України                                        Нова українська армія буде опорою держави – Президент України