Повідомлення

Незабаром на фронті воїни одного з розвідувальних батальйонів отримають цікаві книги від Українського інституту національної пам’яті

21 червня 2018 року
Згодом матеріали буде доставлено до інших військових частин розвідки

Учора Український інститут національної пам’яті передав до синодального управління військового духовенства Української православної церкви Київського Патріархату вантаж інформаційно-просвітницьких матеріалів, розроблених під егідою інституту.

Серед переданих матеріалів – видання, що розповідають про військову історію та бойові здобутки українців в Армії Української народної республіки та УПА під час української революції 1917–1921 років та Другої світової війни, а також книги про сучасну історію України, зокрема про збройну агресію Росії проти нашої держави та окупацію російськими загарбниками частини української території.

У свою чергу, УПЦ КП через систему військових капеланів доставить зазначені матеріали та розповсюдить їх для військовослужбовців. При цьому воїни одного з розвідувальних батальйонів ЗС України, які наразі виконують завдання на фронті, отримають видання Українського інституту національної пам’яті найближчим часом, а решта розвідників – трохи пізніше.