Повідомлення

НАТО продовжує надавати допомогу у перепідготовці колишніх військовослужбовців ЗС України за цивільними спеціальностями

29 травня 2019 року
Черговий такий курс розпочався у Рівному
НАТО продовжує надавати допомогу у перепідготовці колишніх військовослужбовців ЗС України за цивільними спеціальностями

У Рівненському інституті Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” відбулося урочисте відкриття 350-годинного курсу з перепідготовки колишніх та діючих військовослужбовців ЗС України, які плануються до звільнення з військової служби, за спеціальністю “Менеджмент безпеки бізнесу”.

“Ми проводимо свою роботу за кількома програмами. В межах однієї з них ви будете навчатися – це Програма із соціальної адаптації військовослужбовців, що діє з 1999 року. За цей час нашу підтримку на шляху соціальної адаптації відчули понад 11 тисяч осіб. Минулого року ми здійснили перепідготовку близько 800 слухачів. Бюджет, що був виділений на цей рік, дозволить здійснити навчання такої ж кількості слухачів”, – зазначив під час відкриття курсу менеджер Програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт.

За його словами, програма дозволяє пройти підготовку за такими напрямами, як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден.

Повідомляється, що це вже сьомий набір групи слухачів у Рівненському гарнізоні. Всього ж за останні роки у західному регіоні України перепідготовку пройшли понад 4200 військовослужбовців, з них більша частина працевлаштувалася. Навчання відбувалося у Бродах, Володимирі-Волинському, Дрогобичі, Золочеві, Луцьку, Львові, Мукачево, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Червонограді, Чернівцях та Яворові.