Повідомлення

Найцінніше – увага

9 травня 2015 року
Співробітники ГУР МО України привітали фронтовиків з Днем Перемоги
Найцінніше – увага

Уже другий рік поспіль у зв’язку зі складною ситуацією в Україні через російську агресію та виконання розвідниками значного обсягу завдань за призначенням ГУР МО України не проводить традиційних зустрічей напередодні 9 травня з ветеранами на Лютізькому плацдармі. Проте, фронтовики, якими опікується ГУР МО України, не залишаються без уваги ні в повсякденному житті, ні тим більше – на свята.

Так, напередодні Дня Перемоги співробітники ГУР МО України відвідали ветеранів, які живуть у Києві. Разом із розвідниками родини фронтовиків привітали дружина начальника ГУР МО України та члени жіночого клубу “Либідь”.

Подякувавши ветеранам за їхній внесок у перемогу, довгу і плідну працю та патріотичне виховання молоді, представники ГУР МО України вручили їм подарунки та нагороди від начальника ГУР МО України.

Розчулені привітаннями, особливо від жінок, сивочолі воїни щиро дякували за теплі слова та за те, що не залишилися забутими в такий складний для України час. Адже найціннішим подарунком для них є увага.

Найцінніше – увага

Низький уклін вам, дорогі ветерани, і вічна пам’ять тим, хто з честю загинув у боях!

З Днем Перемоги!

Вічна слава Героям!