Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На виконання доручення Президента України розпочато інспекцію підрозділів ЗС України, які виконують завдання на Донбасі

4 лютого 2021 року
Про це повідомив Офіс Президента України
На виконання доручення Президента України розпочато інспекцію підрозділів ЗС України, які виконують завдання на Донбасі

За дорученням Президента України Володимира Зеленського та відповідно до Плану контролю за діяльністю ЗС України та інших військових формувань у 2021 році Офіс Глави держави 2 лютого розпочав інспекційну перевірку стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з’єднань та військових частин ЗС України, що виконують завдання в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Основною метою інспекції є перевірка стану готовності сил і засобів, задіяних в ООС, до виконання завдань за призначенням, а також визначення ефективності заходів, які вживаються керівництвом Міністерства оборони України та ЗС України, інших органів військового управління щодо всебічного забезпечення сил і засобів, що виконують завдання на сході держави. Крім того, перевірка спрямована на виявлення чинників, що негативно впливають на стан готовності сил і засобів до виконання завдань.

До участі в інспекційній перевірці залучено представників Офісу Президента України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та ЗС України.

За результатами перевірки буде підготовлено доповідь Президентові України, а також пропозиції щодо подальшого нарощування спроможностей ЗС України та шляхів розв’язання наявних проблем у сфері оборони держави.