Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На українські екрани вийшов фільм про захисників Донецького аеропорту

11 травня 2015 року
Стрічка показує відважних захисників Донецького аеропорту, яких за мужність, витривалість та героїзм почали називати “кіборгами”
На українські екрани вийшов фільм про захисників Донецького аеропорту

Картина відтворює один день із життя захисників аеропорту, показує історію перевтілення нескорених воїнів на справжніх кіборгів, історію відваги, надії та любові до рідної землі, історію тих, хто був готовий не тільки воювати, а й померти не здаючись. У центрі сюжету фільму “Аеропорт” – розповіді полковника-спецпризначенця з позивним “Редут”, який очолив захист міжнародного аеропорту “Донецьк” імені Сергія Прокоф’єва 1 жовтня 2014 року, та його товаришів – бійців, волонтерів, журналістів.

Президент України разом із дружиною відвідав прем’єрний показ документального фільму та поспілкувався з безпосередніми учасниками подій, відображених у стрічці, – захисниками Донецького аеропорту в різні періоди його оборони. Президент звернувся до “кіборгів” зі словами: “Те, що ви зробили, ваш подвиг, відродив бойовий дух української армії. Якщо б не ви і не такі, як ви, мужні воїни, які боронять нашу країну, ворог був би по усій Україні”.

Пам’ять усіх загиблих у Донецькому аеропорту присутні на показі вшанували хвилиною мовчання.