Повідомлення

На Дніпропетровщині увічнили пам’ять про розвідника, який віддав життя за Україну

2 березня 2016 року
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України
На Дніпропетровщині увічнили пам’ять про розвідника, який віддав життя за Україну

У Васильківському районі Дніпропетровської області встановили меморіальну дошку на честь розвідника 56 окремої механізованої бригади Збройних Сил України Романа Карася.

Мужній борець за добро і справедливість, він завжди був готовий прийти на допомогу – таким залишився Роман Карась у пам’яті бойових побратимів. Воїн-розвідник загинув минулого року. Ціною власного життя він врятував бойових побратимів, які потрапили у засідку. Увічнити подвиг мужнього захисника зібралися батьки, бойові друзі та односельчани.

Роман Карась потрапив на передову у серпні 2014 року. До цього працював викладачем фізкультури у профтехучилищі. Спортивний костюм, не вагаючись, змінив на військову форму. Інакше, казав, не міг.

– З перших днів служби в батальйоні Роман зарекомендував себе людиною з чіткою громадянською позицією. Він ніколи не терпів брехні і завжди відповідав за слово, яке давав. Виконував найвідповідальніші та найризикованіші завдання з розвідки. Докладав усіх зусиль, щоб допомагати бійцям, з якими йшов у бій, – розповів про Романа Карася його командир полковник Ілля Лапін.

Так сталося і в жовтні 2015 року. Роман рятував побратимів, які потрапили у засідку, проте сам загинув, підірвавшись на міні. Бійцю було 30 років. Тепер про подвиг героя нагадуватиме меморіальна дошка, яку встановили в його рідній Павлівській загальноосвітній школі. Вшановували пам’ять Романа всім селом.

Вічна слава і пам’ять герою!