Повідомлення

“Мир – це повне відновлення територіальної цілісності України і беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом”

29 січня 2019 року
Про це заявив Президент України під час виступу на Форумі “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”

Під час заходу Петро Порошенко наголосив, що Україні потрібен мир. Однак мир цей означає повне відновлення територіальної цілісності України. Глава держави підкреслив, що продовжуватиме політико-дипломатичні зусилля із відновлення суверенітету і територіальної цілісності із забезпеченням єдності проукраїнської коаліції та використанням інструменту санкцій проти Росії.

“Ще раз повторюю. Ворог прийшов не по Крим до нас. Ворог прийшов не по Донбас до нас. Ворог прийшов по всю Україну, щоб повернути утікачку до тюрми народів, як влучно назвав Російську імперію ще двісті років тому французький мандрівник де Кюстін”, – підкреслив Глава держави.

“Мир – це повне відновлення територіальної цілісності України і беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом”

“Мир – це повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України і нічого іншого. Мир – це беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом. Ми маємо зробити все, щоб ніколи більше Україна не мусила питати в Москви куди нам іди. Це право виключно українського народу. І цей шлях називається – геть від Москви”, – наголосив Петро Порошенко.

“Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції в світі, в Євросоюзі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасу”, – також зазначив Глава держави.