Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Ми не маємо права заохочувати зло”

19 вересня 2022 року

“Ми не маємо права заохочувати зло”Військовий капелан ГУР МО України Костянтин Холодов в ефірі телеканалу “1+1” розповів про сучасну місію капеланів в українському війську.

“Капелан сьогодні є невід’ємною частиною українського війська. Він буде завжди у своїй частині. Він буде знати проблеми кожного солдата. Кожного офіцера. Для того щоб знати ці проблеми, треба стати до строю. Якщо ти в строю – ти свій. Місія капелана не полягає у конфесійності. Капелан це універсальний офіцер, який робить загальні функції, які стосуються кожного солдата навіть атеїста. Він допомагає солдату служити. Допомагає виконувати солдату бойові і небойові завдання”, – розповів Костянтин Холодов.

Військовий капелан воєнної розвідки України також висловив своє ставлення до прощення ворогів та ставлення до них українських воїнів.

“Вбивство мирних мешканців прощати не можна. Грабіж і зґвалтування прощати не можна. Це не прощається. Це заохочення зла. Ми не маємо права заохочувати зло. Зло треба зупиняти. Нас хочуть знищити за те, що ми українці. Якщо ми це будемо дозволяти, тоді української нації не буде. Бог дав нам землю. Ми мусимо на ній жити і її прикрашати”, – підсумував військовий капелан ГУР МО України.