Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ми хочемо вивести росію із зони комфорту, ― Кирило Буданов

18 вересня 2023 року

Ми хочемо вивести росію із зони комфорту, ― Кирило БудановНачальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів в інтерв’ю The Economist про роль безпілотників у бойових операціях українських Сил безпеки та оборони, а також розвіяв побоювання про  “ризик ескалації” через активізацію ударів по росії.

“Безпілотники, безумовно, полегшать операції зі звільнення наших територій. Безпілотники не мають страху. Їх не шкода”, ― сказав Кирило Буданов.

Застосовуючи ударні БПЛА, Україна прагне досягти декількох завдань:

  • виснажити російські системи ППО;
  • вивести з ладу військову техніку, зокрема авіацію;
  • завдати шкоду підприємствам російського ВПК;
  • створити психологічний ефект серед населення рф;
  • порушити економічні процеси в росії.

“Ми хочемо вивести їх [росіян] із зони комфорту”, ― пояснив  Кирило Буданов.

Він заперечив, що нова ударна потужність здатна призвести до ескалації з боку росії або виставити Україну агресором.

Ніхто не вважає Велику Британію або США агресорами у Другій світовій війні, хоча вони також бомбили територію Німеччини”, ― нагадав  Кирило Буданов.

За його словами, підстав говорити про ризик ескалації немає ще й тому, що під час російсько-української війни вже були застосовані абсолютно всі конвенційні озброєння ― від підводних човнів до стратегічної авіації.

Упродовж усієї історії росії війна була для неї константою, тому сподіватись, що москва за власним бажанням припинить бойові дії, не варто, як і говорити про мир чи припинення вогню на нинішньому етапі конфлікту.

“Ми розуміємо, що не закінчимо війну парадом перемоги в москві. Але й москва не повинна сподіватися провести його в Києві”, ― підкреслив Кирило Буданов.