Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Медична допомога учасникам АТО та їхнім родинам на Сумщині

30 січня 2016 року
У Сумському госпіталі інвалідів війни учасники АТО та члени їхніх родин можуть безкоштовно пройти комплекс медичних обстежень
Медична допомога учасникам АТО та їхнім родинам на Сумщині

Медичний та обслуговуючий персонал Сумського госпіталю інвалідів війни, який визначено базовим координаційним центром медичної допомоги учасникам АТО і членам їхніх родин, нині працює з повним навантаженням. Адже щодня по допомогу звертаються захисники України – учасники АТО.

Як повідомляє начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко, з початку проведення АТО до закладів охорони здоров’я Сумщини звернулося понад півтори тисячі воїнів, з яких понад третину було стаціонарно проліковано. Водночас належна увага надається родинам загиблих героїв. На особливому контролі – рання діагностика захворювань, яку пройшло понад дві тисячі українських воїнів. Крім того, Сергій Бутенко нагадав, що усі учасники АТО та члени їхніх родин можуть безкоштовно пройти клініко-лабораторні, ультразвукові, рентгенологічні та інші види обстежень в обласному діагностичному центрі.