Повідомлення

Майбутні офіцери артилерійської розвідки опановують БАК “Фурія”

25 квітня 2019 року
Про це повідомляє прес-служба Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Майбутні офіцери артилерійської розвідки опановують БАК “Фурія”

Для проведення польових занять із курсантами академії широко застосовують сучасні зразки озброєння та військової техніки. Зокрема, для підготовки майбутніх фахівців артилерійської розвідки, окрім звичних систем, станцій і приладів, використовують й новітній багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс вітчизняного виробництва А1-СМ “Фурія”.

“Комплекс надійшов до нас на кафедру у квітні минулого року. Нині у військах його застосовують для ведення повітряної розвідки військ противника на тактичну глибину, визначення координат об’єктів та коригування вогню артилерії. Ми вчимо майбутніх офіцерів впевнено його застосовувати, окрім цього курсанти використовують його під час практичних занять на полігоні під час виконання стрільб із закритих вогневих позицій. Майбутні офіцери артилерійської розвідки опановують БАК “Фурія” Отримана з безпілотника інформація передається для вогневих підрозділів, а вони, у свою чергу, здійснюють вогневе ураження цілей”, – розповів старший викладач кафедри комплексів і приладів артилерійської розвідки підполковник Олександр К.

“Від роботи з комплексом у мене дуже позитивні враження. На мою думку, він є дуже потрібним для Збройних Сил, адже ще не так давно повітряній розвідці належної уваги не приділяли. Втім війна показала, що цей вид розвідки є необхідним, і його необхідно розвивати і надалі”, – не приховує своїх вражень після виконання завдання із “Фурією” курсант Дмитро Н.