Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Кіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогу

27 січня 2024 року

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує про чергову успішну кібератаку на росії ― знищено всю ІТ-інфраструктуру компанії IPL Consulting, яка спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російській промисловості.

Кіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогуКіберфахівці ГУР завдали чергового потужного удару по ворогу

Вказана компанія презентувала себе як одне з найбільш сучасних російських підприємств, яке надавало допомогу у впровадженні інформаційних систем до установ, що займаються проектуванням, виробництвом автомобільних та авіаційних компонентів, важким машинобудуванням, виробництвом обладнання та приладів, зокрема в інтересах російського оборонно-промислового комплексу.

Руйнівну атаку проти IPL Consulting здійснили фахівці ГУР, які проникли до внутрішньої мережі компанії та знищили всю її ІТ-інфраструктуру розміром понад 60 терабайт, десятки серверів і баз даних.

Вартість втраченого росією цифрового масиву даних підраховується. В умовах санкційного тиску проти росії, що триває, нанесені збитки для ворога — вкрай болючі. Крім того, постраждають десятки компаній рф, які працюють на «оборонку» держави-агресора.

Слава Україні!