Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Хронологія героїзму”

9 жовтня 2016 року
В Одесі відбулась презентація книги, присвяченої загиблим у районі проведення АТО воїнам-одеситам
“Хронологія героїзму”

На заході, який проходив у приміщенні Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, автору книги Людмилі Миколаївні Опроненко-Клоповій довелося спілкуватися з особливими читачами. Перед нею були як курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, які мають досвід участі у бойових діях, так і батьки й однополчани загиблих героїв.

На сторінках творчої праці розповідається про 106 загиблих на Донбасі одеситів та 6 випускників Військової академії. Принципово, що це перша подібного змісту книга, в якій автор розповідає про вірних синів Одещини, які у 2014-2016 роках пішли захищати Вітчизну та не повернулися.

– Зараз я ще більше переконана в тому, що зобов’язана була видати цю книгу. Вона – невелика, про декого написано лише декілька рядків, але нехай виконана мною робота стане початком великого шляху з увічнення пам’яті наших мужніх, героїчно загиблих хлопців. Колись казали, що якби зараз розпочалась війна, то нікому було б захистити свою країну. Неправда –є кому захистити, ось їхні фотографії перед нами, але, на превеликий жаль, їх нема серед нас – живих, – наголосила автор книги “Хронологія героїзму”.