Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

"Хочу захищати Батьківщину"

28 липня 2014 року
Саме з такими словами сьогодні приходять до військових навчальних закладів молоді українці
"Хочу захищати Батьківщину"

Цьогоріч юнаків та дівчат, які хочуть стати офіцерами-розвідниками, найбільше за всі роки української незалежності. Про це свідчить вступна кампанія, що триває у Військовій академії (м. Одеса).

Найбільше молодь хоче вчитися на факультеті високомобільних десантних військ та розвідки. За словами керівництва навчального закладу, це викликано, в першу чергу, ситуацією, яка склалася в країні.

Проте честь вдягнути курсантський однострій випаде найкращим. Умови вступу до академії в цьому році стали жорсткішими, аніж у попередні роки, і це теж пов’язано з вимогами часу. У найближчі дні будуть проведені фахові випробування, психологічне тестування, а також абітурієнти продемонструють свої вміння з фізичної підготовки.

Те, що професія розвідника – одна з найнебезпечніших у світі, молодих патріотів не лякає. Багато з тих, хто сьогодні бореться за право носити курсантські погони, мріяли про це з дитинства. А події, які відбуваються сьогодні в українському Криму, на Півдні та Сході нашої держави, – не те що не змінили життєвого вибору, а навпаки загартували його. Звірства, які чинять терористи над мирним населенням Донбасу, змушують майбутніх захисників Батьківщини ще завзятіше доводити свою здатність в недалекому майбутньому стати елітою українського війська та захистити свою Батьківщину.