ЗМІ про нас

Канадські військовослужбовці поділилися досвідом з майбутніми офіцерами-розвідниками

4 лютого 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Канадські військовослужбовці поділилися досвідом з майбутніми офіцерами-розвідниками

У Військовій академії (м. Одеса) представники місії UNIFIER в Україні провели ознайомлювальне заняття з курсантами першого курсу факультету підготовки спеціалістів Військової розвідки та спеціального призначення. Це було перше спільне заняття майбутніх офіцерів-розвідників та військових фахівців країн НАТО.

Звісно, що специфіка застосування підрозділів спецпризначення та ведення розвідки передбачає виконання складних та багатоетапних завдань, тому курсантам було дуже цікаво дізнатися від канадських колег про міжнародний досвід, який застосовується у підготовці підрозділів спеціального призначення ЗС Канади.

Канадські військовослужбовці, які входять до тренувальної місії UNIFIER, розповіли про головні напрямки та методологічні особливості підготовки розвідників, зміст роботи командирів щодо організації дій особового складу в різних умовах відповідно до процедури управління підрозділами (Troop Leading Procedure — TLP).

На занятті обговорювалися також питання тактики ведення бойових дій, застосування спеціальної підготовки для ефективного володіння засобами спостереження, зброєю, фізичними та психологічними навичками. Все це було дуже цікаво і корисно для курсантів. Канадські колеги відповіли на багато запитань слухачів щодо особливостей застосування підрозділів ЗС Канади під час виконання спеціальних завдань. Надалі сплановано проведення за участю військовослужбовців ЗС Канади курсу TLP, який має на меті наблизити майбутніх офіцерів-розвідників до роботи за стандартами НАТО.