Повідомлення

Кабінет Міністрів України схвалив основні напрями розвитку озброєння і військової техніки на довгостроковий період

15 червня 2017 року
Відповідне рішення було прийнято вчора на засіданні українського уряду
Кабінет Міністрів України схвалив основні напрями розвитку озброєння і військової техніки на довгостроковий період

Згідно з рішенням розробка основних напрямів озброєння та військової техніки на довгостроковий період сприятиме визначенню необхідних складових перспективної системи озброєння ЗС України та інших збройних формувань сектору безпеки і оборони.

Передбачається, що розвиток системи озброєння в довгостроковій перспективі буде ґрунтуватися на загальносвітових тенденціях розвитку озброєння: розвиток сучасних засобів розвідки, зв’язку і захисту інформації, автоматизованого управління, роботизованих, автономних та дистанційно керованих зразків озброєння і техніки.

До основних напрямів розвитку також належать розвиток високотехнологічних, високоточних засобів ураження у складі розвідувально-ударних систем (у т. ч. – великої дальності), сучасних систем та засобів радіоелектронної боротьби, засобів боротьби в інформаційному просторі, а також протидія технічній розвідці і високоточній зброї.

Уряд доручив усім силовим органам та державному концерну “Укроборонпром” врахувати зазначені напрями під час підготовки та реалізації доктрин, концепцій, стратегій, програм і планів.