Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ізяславський військово-патріотичний клуб “Каскад” продовжує виховувати захисників України

13 квітня 2016 року
Вихованці клубу провели три доби у полку спеціального призначення, де готувались до стрибків з парашутом

У жовтні минулого року Указом Президента України № 580/2015 було затверджено Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. У різних куточках нашої держави розпочато реалізацію положень зазначеної Стратегії, до якої залучаються представники частин розвідки ЗС України.

Одним з кращих прикладів налагодження ефективного співробітництва освітян, представників органів державної влади, ветеранських організацій та розвідників є діяльність військово-патріотичного клубу “Каскад” з міста Ізяслав Хмельницької області.

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України неодноразово висвітлювала військово-патріотичні заходи мешканців Ізяслава, зокрема, щодо вшанування земляків-розвідників, надання допомоги фронту та діяльності клубу “Каскад”.

Ізяславський військово-патріотичний клуб “Каскад” продовжує виховувати захисників України

У квітні ц. р. під час весняних шкільних канікул 16 вихованців клубу разом з керівником підполковником у відставці Валентином Ярощуком та головою громадського об’єднання “Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення” Василем Тележинським за підтримки керівництва відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації та ізяславських меценатів провели триденні збори на базі окремого полку спеціального призначення.

Під час зборів “каскадівці” складали заліки з військової топографії, вогневої та повітрянодесантної підготовки. За словами спецпризначенців, усі заліки було складено на “добре”. Наразі вихованці клубу готуються до майбутніх стрибків із парашутом.

Розвідники полку створили учасникам зборів належні умови для занять, харчування та проживання. Зокрема, підлітки були розташовані у підрозділі, в якому свого часу проходив службу Герой України Євген Зеленський, до речі, теж колишній вихованець клубу “Каскад”. Крім того, під час перебування у легендарній військовій частині вихованцям клубу була підготовлена насичена та цікава культурна програма.