Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Йонас Охман передав чергову партію допомоги розвідникам

31 березня 2024 року

Йонас Охман передав чергову партію допомоги розвідникамНачальник ГУР МО України Кирило Буданов зустрівся зі шведським громадським діячем, журналістом та волонтером Йонасом Охманом, який привіз нашим розвідникам черговий великий вантаж матеріально-технічної допомоги.

Йонас ― великий і давній друг України. Він підтримує Сили безпеки і оборони нашої держави, а також постраждалих від війни цивільних українців з 2014 року.

Заснована Йонасом Охманом у Литві громадська організація “Blue/Yellow” за роки повномасштабного вторгнення росії зібрала понад 50 мільйонів євро.

За ці гроші придбали та передали українським воїнам 550 транспортних засобів, понад 2200 дронів різних типів, засоби зв’язку, тепловізійну оптику, захисне спорядження, медичні засоби, потужні комп’ютери та планшети, системи супутникового інтернету, генератори.

У лютому 2023 Йонас із командою організації зібрали 14 мільйонів євро, які витратили на закупівлю 16 багатофункціональних тактичних радарів для ЗСУ.

Йонас Охман активно підтримує Україну у публічній сфері. Під час Вільнюського саміту НАТО ГО “Blue/Yellow” спільно з ГО “Stiprūs kartu/Сильніші разом” підняли у Литві 33 тисячі державних прапорів України, аби у такий спосіб закликати держав-союзників до консолідації щодо членства України в Альянсі.

Дякуємо Йонасу і усім іноземним громадянам, хто продовжує допомагати нашій нації у час війни.