Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Інженерна розвідка Збройних Сил України на передовій відновлення мирного життя громадян

12 липня 2014 року
У взаємодії з підрозділами інших видів та родів військ інженерна розвідка робить все можливе для забезпечення безпеки населення на звільненій від терористів території України
Інженерна розвідка Збройних Сил України на передовій відновлення мирного життя громадян

З метою залякування місцевого населення та завдання втрат особовому складу і техніці сил АТО путінські запроданці перед втечею з низки міст на Сході України замінували дороги та дорожні споруди, об’єкти цивільного та промислового призначення, будівлі органів державної влади та місцевість поблизу районів розташування українських військ.

Звільнивши від терористів українські населені пункти, ЗС України проводять комплекс заходів для забезпечення безпеки населення та його повернення до мирного життя. Так, одним з важливих завдань є розмінування місцевості та об’єктів інфраструктури. Інженерна розвідка Збройних Сил України на передовій відновлення мирного життя громадянНаприклад, тільки у Слов’янську підрозділами інженерної розвідки було виявлено близько 3 тисяч вибухонебезпечних предметів, які згодом було знешкоджено, обстежено 15 мостів та 12 адміністративних будівель. Крім того, велику кількість замінованих об’єктів було виявлено та розміновано у населених пунктах Красний Лиман та Миколаївка.

Під час огляду об’єктів мінувань розвідники неодноразово знаходили докази допомоги бойовикам з боку Російської Федерації, а саме зразки вибухівки та технічні прилади російського виробництва для дистанційного підриву, а також інструкції від московських емісарів.

Завдяки потужній вітчизняній інженерній школі та значному досвіду, набутому під час миротворчої місії під егідою ООН у Лівані, українським військовослужбовцям вдається швидко та якісно проводити роботи з розмінування.