Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Європейські країни допомагають модернізувати озброєння, військову техніку та засоби розвідки ЗС України

27 травня 2015 року
Допомога іноземних фахівців разом з розробками вітчизняних вчених дозволить значно посилити бойовий потенціал України
Європейські країни допомагають модернізувати озброєння, військову техніку та засоби розвідки ЗС України

Напад Російської Федерації на Україну та агресивні плани Володимира Путіна примушують європейські країни переглядати свої зовнішньополітичні пріоритети та всебічно допомагати Україні, яка стала форпостом цивілізованого світу перед російською навалою.

Зустрівши напад російсько-терористичних військ із переважно застарілим озброєнням та військовою технікою, вже в ході антитерористичної операції українці мобілізували всі можливі сили і засоби для захисту від агресії. Заради перемоги в хід пішло все – від саморобних технічних засобів, сконструйованих вітчизняними винахідниками, волонтерами та навіть дітьми до інноваційних розробок оборонно-промислового комплексу України та інших країн світу. На цьому напрямі важлива допомога надходить, зокрема, від суміжних та західноєвропейських держав.

Так, сьогодні з метою підвищення ефективності застосування армійської авіації впроваджуються різні системи і комплекси, у тому числі спільна білорусько-українська розробка системи перешкод та французька авіоніка.

Водночас європейські країни надають значну допомогу Україні у питаннях модернізації існуючих та створення нових технічних засобів розвідки.

Більше дізнатись про ці та інші розробки можна за посиланням: https://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1551938.