Повідомлення

Глава держави присвоїв статус Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

22 вересня 2015 року
За роки існування у славетному навчальному закладі підготовлено плеяду видатних офіцерів-розвідників

Звертаючись до особового складу Академії, Президент України наголосив, що нині як ніколи актуальним є питання вишколу офіцера – лідера, патріота, професіонала. “Ваш колектив з цим завданням успішно справляється, направляючи у війська добре підготовлених та освічених фахівців”, – зазначив Верховний Головнокомандувач ЗС України.

Відзначивши, що за роки незалежності України у стінах Академії підготовлено шість тисяч висококласних спеціалістів, Президент підкреслив: “Золотими літерами у новітню історію Академії вкарбовані подвиги її випускників, здійснені в боях з окупантами – російськими військовими та вишколеними ними бандитами”. За мужність і героїзм понад дві сотні вихованців Академії нагороджені державними нагородами. Чотири колишні випускники відзначені вищою державною нагородою – Золотою Зіркою Героя України. Це – майори Олександр Петраківський і Олександр Порхун, капітан Володимир Гринюк, старший лейтенант Євгеній Зеленський.

Присутні разом із Президентом вшанували хвилиною мовчання пам’ять 43 випускників Академії, які до кінця виконали свій військовий обов’язок і героїчно віддали життя за мирне майбутнє України.

Президент назвав 300 курсантів – учасників АТО – “золотим фондом нашої держави і нашого війська”. Значна частина командного та викладацького складу Академії пліч-о-пліч зі своїми вихованцями боронить Вітчизну від російської агресії. “Така польова педагогіка дає змогу отримати об’єктивну оцінку підготовки та напрацювати необхідний бойовий досвід, ціна якому – перемога”, – наголосив Глава держави.

Щиро вітаємо колектив Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з присвоєнням статусу Національної та бажаємо нових успіхів у справі підготовки високопрофесійних офіцерів – захисників України!