Повідомлення

Герою України старшому лейтенанту Євгену Зеленському відкрито меморіальну дошку

25 квітня 2015 року
Пам’ятну дошку відкрили на будинку, в якому жив Герой України

Присутні вшанували пам’ять Євгена Зеленського хвилиною мовчання, а настоятель храму святих мучеників Бориса і Гліба отець Юрій освятив меморіальну дошку та побажав усім мирного неба.

– Це не просто воїн, який загинув в АТО, це без перебільшення – Герой України. Завдяки йому залишилися живими його побратими. Ми маємо дякувати батькам загиблих воїнів за те, що виховали таких патріотів, – зазначив військовий комісар Печерсько-Голосіївського об’єднаного районного у місті Києві військового комісаріату підполковник Віталій Хом’як.

17 червня 2014 року поблизу міста Щастя Луганської області розвідувальна група під командуванням Євгена Зеленського отримала завдання визволити з полону своїх товаришів. Під час виконання завдання спецпризначенці потрапили у засідку, Євгена Зеленського було смертельно поранено. 24 червня 2014 року Євгена не стало.

23 серпня 2014 року Указом Президента України старшому лейтенанту Євгену Зеленському за героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності нашої держави, вірність військовій присязі було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).