Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Герою України старшому лейтенанту Євгену Зеленському відкрито меморіальну дошку

25 квітня 2015 року
Пам’ятну дошку відкрили на будинку, в якому жив Герой України

Присутні вшанували пам’ять Євгена Зеленського хвилиною мовчання, а настоятель храму святих мучеників Бориса і Гліба отець Юрій освятив меморіальну дошку та побажав усім мирного неба.

– Це не просто воїн, який загинув в АТО, це без перебільшення – Герой України. Завдяки йому залишилися живими його побратими. Ми маємо дякувати батькам загиблих воїнів за те, що виховали таких патріотів, – зазначив військовий комісар Печерсько-Голосіївського об’єднаного районного у місті Києві військового комісаріату підполковник Віталій Хом’як.

17 червня 2014 року поблизу міста Щастя Луганської області розвідувальна група під командуванням Євгена Зеленського отримала завдання визволити з полону своїх товаришів. Під час виконання завдання спецпризначенці потрапили у засідку, Євгена Зеленського було смертельно поранено. 24 червня 2014 року Євгена не стало.

23 серпня 2014 року Указом Президента України старшому лейтенанту Євгену Зеленському за героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності нашої держави, вірність військовій присязі було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

Герою України старшому лейтенанту Євгену Зеленському відкрито меморіальну дошку   Герою України старшому лейтенанту Євгену Зеленському відкрито меморіальну дошку