Україна захищає світ
00
00
00

Галерея героїв

Герой України
Назарук Юрій Володимирович

 

 Юрій НазарукМорально та фізично сильний, він завжди вмів блискавично ухвалювати сміливі рішення, які зберегли сотні життів захисників України. Мав беззаперечний авторитет та повагу серед бойових побратимів. Був наставником для багатьох воїнів-спецпризначенців.

В червні 2016 року особовий склад розвідувальної групи під командуванням Юрія Назарука виконував завдання із затримання диверсійно-розвідувальних груп терористів у районі села Водяне. В ході операції трьох терористів було вбито та вісьмох узято в полон зі зразками озброєння та особистими документами.

З перших днів повномасштабного вторгнення окупаційних військ в Україну, майор Юрій Назарук брав участь у звільненні від російської нечисті Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання в Запорізькій області, на Миколаївщині, Луганщині та Донеччині. Був одним із героїчних захисників Маріуполя. На особистому рахунку героя кілька спалених одиниць ворожої техніки та десятки знищених окупантів.

Загинув під час бою з російськими окупантами.

За особисту мужність в боротьбі російською ордою майора Юрія Назарука було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня, орденом “Богдана Хмельницького” III ступеня, відзнакою “Захиснику України”, медалями “Операція Об‘єднаних Сил”, “За звитягу та вірність”, почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу “За досягнення у військовій службі” II ступеня, відзнаками Міністерства оборони України “За військову доблесть” та “Знак пошани”, нагрудним знаком “Сухопутні Війська України”.

Посмертно удостоєний звання “Герой України” та ордена “Золота зірка”.