Повідомлення

Газета “Народна армія” видала книгу про героїв АТО

4 березня 2018 року
Представники Центрального друкованого органу Міністерства оборони України презентували книгу під назвою “Вклоняємось доземно українському солдату”
Газета “Народна армія” видала книгу про героїв АТО

Захід відбувся у міському будинку культури міста Козятин.

Головними дійовими особами на презентації книги стали її герої: полковник Вадим Дорофеєнко – офіцер у четвертому поколінні, кавалер п’яти бойових орденів; бойовий командир роти 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, яка нещодавно повернулася з району бойових дій, капітан Костянтин Руденко з позивним “Базальт”; Герой України, легендарний “кіборг”, танкіст-віртуоз, заступник командира 1-ї окремої танкової бригади підполковник Євген Межевікін з позивним “Адам” та інші.

– Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи професійний обов’язок? Чому вважається, що день прожитий на війні, – це щастя? Саме на ці питання відповідає книга “Вклоняємось доземно українському солдату”, – підкреслив під час презентації головний редактор газети “Народна армія” полковник Роман Драпак. – Це історія боротьби українського народу за свою незалежність, це розповіді про важку солдатську роботу на війні, це щемливі історії про те, як війна калічить долі людські, –наголосив головний редактор.

У фойє будинку культури відбулась виставка фотографій військових журналістів газети “Народна армія” під назвою “Повертайся живим!” – про фронтові будні українських воїнів.