Повідомлення

Духовне багатство нації

21 лютого 2020 року
У ГУР МО України відзначили Міжнародний день рідної мови
Духовне багатство нації

Про сучасне значення рідної мови та важливість її збереження співробітники ГУР МО України говорили під час зустрічі з мовознавицею Світланою Бибик та істориком Оленою Стяжною.

У своїх промовах науковці розповідали розвідникам цікаві та маловідомі факти з історії розвитку української мови та концентрували увагу присутніх на тому, що рідна мова – це історія народу, його світогляд, це суть нації та її безцінне надбання, яке і визначає саму Україну.

Про важливість збереження та розвитку української мови співробітники воєнної розвідки України знають не з чуток. Перебуваючи на передовій боротьби за територіальну цілісність і незалежність України, розвідники бачили як окупанти спершу атакували Україну своїми піснями, книжками та фільмами, а потім уже танками та “Градами”. Розвідники навели представницям Національної академії наук України приклади того, що й сьогодні українська ідентичність є однією з головних цілей російських окупаційних сил. Розвідники закликають усіх громадян України захищати від знищення надбані століттями українською нацією традиції та досвід попередніх поколінь, передати їх нащадкам і тим самим зберегти Україну.