Повідомлення

Досвід АТО – у військову освіту

7 листопада 2014 року
8 листопада кафедра розвідки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відзначатиме 21 річницю від дня створення

Війна докорінно змінює не лише життєві плани окремої людини чи родини, вона яскраво показує слабкі місця в житті цілих державних організмів. А от викладачі кафедри розвідки Національного університету оборони України з огляду на збройний конфлікт на Донбасі зрозуміли, що своїх слухачів, офіцерів-розвідників, вони вчили правильно. Всю інформацію, необхідну керівництву АТО для прийняття рішень, розвідники подають вчасно та в повному обсязі.

Кафедра розвідки – це колектив однодумців та висококваліфікованих фахівців, серед яких справжні легенди воєнної розвідки. Сьогодні викладачі кафедри, перебуваючи в зоні АТО, збирають та узагальнюють актуальні дані щодо практичного застосування розвідувальних частин та підрозділів, розробляють і впроваджують у навчальний процес новітні погляди на ведення розвідки. Діляться своїм бойовим досвідом і слухачі. Більшість з них є учасниками АТО та неодноразово виконували завдання в бойових умовах.

З дня заснування кафедри досвідчений професорсько-викладацький склад навчає офіцерів організовувати та вести розвідку на стратегічному та оперативно-тактичному рівнях. Величезний практичний досвід роботи, набутий у вищих ланках управління збройних сил, викладачі ефективно використовують в навчальній та науковій роботі провідної кафедри навчального закладу, а також, що не менш важливо, формують тверду громадянську та державницьку позицію слухачів університету.