Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Досвід АТО – у військову освіту

7 листопада 2014 року
8 листопада кафедра розвідки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відзначатиме 21 річницю від дня створення
Досвід АТО – у військову освіту

Війна докорінно змінює не лише життєві плани окремої людини чи родини, вона яскраво показує слабкі місця в житті цілих державних організмів. А от викладачі кафедри розвідки Національного університету оборони України з огляду на збройний конфлікт на Донбасі зрозуміли, що своїх слухачів, офіцерів-розвідників, вони вчили правильно. Всю інформацію, необхідну керівництву АТО для прийняття рішень, розвідники подають вчасно та в повному обсязі.

Кафедра розвідки – це колектив однодумців та висококваліфікованих фахівців, серед яких справжні легенди воєнної розвідки. Сьогодні викладачі кафедри, перебуваючи в зоні АТО, збирають та узагальнюють актуальні дані щодо практичного застосування розвідувальних частин та підрозділів, розробляють і впроваджують у навчальний процес новітні погляди на ведення розвідки. Діляться своїм бойовим досвідом і слухачі. Більшість з них є учасниками АТО та неодноразово виконували завдання в бойових умовах.

З дня заснування кафедри досвідчений професорсько-викладацький склад навчає офіцерів організовувати та вести розвідку на стратегічному та оперативно-тактичному рівнях. Величезний практичний досвід роботи, набутий у вищих ланках управління збройних сил, викладачі ефективно використовують в навчальній та науковій роботі провідної кафедри навчального закладу, а також, що не менш важливо, формують тверду громадянську та державницьку позицію слухачів університету.