Повідомлення

Добро непереможне

19 грудня 2017 року
Попри бойові умови українські воїни зустрічають одне з найяскравіших християнських свят
Добро непереможне

День Святого Миколая-Чудотворця належить до найвизначніших свят християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам’яті святителя діти, бо для них це веселе свято й подарунки.

Серед своїх сучасників Отець Миколай відзначався чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю. Його життя пов’язане з творінням чудес, а духовний досвід святого – неоціненний. Про добрі справи Святого Миколая в народі складено перекази, що передаються з покоління в покоління. Вони оповідають про те, як святий Миколай допомагав бідним і знедоленим, а дітям таємно підкидав монети і ласощі у виставлені за двері черевички.

Щиро вітаємо розвідників, які беруть участь в АТО, з Днем Святого Миколая, адже серед них 159 Миколаїв, 206 Миколайовичів і 27 повних кавалерів цього імені. Сердечно бажаємо Вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Хай Святий Чудотворець освятить вас і благословить на добрі справи та принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!